Cięcie laserem Białystok

W naszej pracowni oferujemy cięcie blach laserem w technologii fiber. Laser ten charakteryzuje się wysoką precyzja i szybkością cięcia co umożliwia naszym technologom realizacje bardzo skomplikowanych form. Wykonujemy cięcia na formatach 3000 x 1500 mm i grubości do 20 mm. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom zaopatrzyliśmy nasz magazyn w różnego rodzaju blachy o szerokim spektrum grubości i twardości. Realizujemy również usługi na materiale powierzonym

Współpracując z nami masz pewność że zyskujesz:

- gwarancje powtarzalności wyciętych elementów

- możliwość cięcia skomplikowanych kształtów

- wysoką jakość krawędzi ciecia

- maksymalne wykorzystanie dostępnych komponentów

- możliwość oznaczenia punktów montażowych wykorzystywanych w kolejnych procesach produkcyjnych

- terminowego i solidnego partnera

- oszczędności poprzez realizację kilku usług w jednym miejscu

Na potrzeby państwa zamówienia jesteśmy w stanie oznakować każdy wycięty element i opatrzeć go przypisanym numerem, logo bądź nazwą. Po wycięciu elementów przekazujemy klientowi dokument ze spisem ilości wyciętych elementów.

W pracowni obróbki stali ST Twarowscy jesteśmy w stanie zrealizować twój projekt od momentu koncepcji po wykończenie estetyczne wykonanych produktów i transport. Jedną z naszych flagowych usług poza cięciem jest gięcie blach oraz spawanie uformowanych elementów. Oszczędzają państwo przy tym czas oraz pieniądze związane z logistyką takiego zlecenia.

Wycięte elementy starannie zabezpieczamy i pakujemy. Z myślą o przedsiębiorcach prowadzimy usługę pakowania produktów w dostarczone opakowania opatrzone w logo państwa firmy. Dzięki temu zamówienie może zostać dostarczone bezpośrednio do państwa kontrahenta bez konieczności przepakowywania i znakowania. Chcąc maksymalnie usprawnić naszą współprace oferujemy państwu odbiór materiałów z państwa magazynu oraz transport gotowych elementów pod wskazany adres.

Jakie grubości tniemy?

RODZAJ CIĘTEGO MATERIAŁU GRUBOŚĆ CIĘTEGO MATERIAŁU
Stal węglowa / konstrukcyjna 20mm
Stal nierdzewna, żaroodporna 20mm
Aluminium 15mm
Mosiądz 8mm
Miedź Tytan Brąz 6mm
Stal ocynkowana, blachy powlekanez 5mm